День знань у ліцеї

Шановні учні, вчителі, вельмишановні батьки! Щиро вітаю вас із традиційним вересневим святом Першого дзвоника – Днем знань і початком нового навчального року.
1 вересня – це свято близьке і радісне для всіх нас: і для тих, хто вперше переступає поріг ліцею, і для наших четвертокурсників, які навчатимуться в ліцеї останній рік, і для батьків, котрі проводжаючи дітей і онуків до ліцею, згадують хвилюючі миті свого дитинства і юності. Це завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Сьогодні з приємністю хочеться сказати і про минулий навчальний рік. Він позначений значними успіхами ліцеїстів в навчанні, олімпіадах, конкурсах.

Ліцеїсти здобули 36 призових місця на різних етапах Всеукраїнських предметних олімпіад.

13 юних науковців стали призерами у І і ІІ етапах в Малій академії наук. А Білоус Анастасія посіла ІІІ місце на ІІІ заключному Всеукраїнському етапі МАН
Всі випускники ліцею взяли участь у ЗНО та ДПА. 90% з них показали результат високого рівня і набрали таку кількість балів, які дали їм можливість вступити до найпрестижніших ВНЗ України та зарубіжжя. Ми вітаємо тих уже цілком свідомих молодих людей, які цього дня вперше долучаються до виконання вже студентського гімну.
Особливим щемом сердець нинішній Першовересень відлунюється у першокурсників. Адже, здолавши нелегкі випробування, вони стали ліцеїстами.
Шановні першокурсники! Прийміть наші щирі вітання, з вами ми пов’язуємо свої надії й сподівання, бо віримо, що ви найкращі, тож постарайтеся відповідати нашим сподіванкам – будьте попереду тих, хто становить собою авангард української шкільної молоді.
Шановні батьки, наші шефи, меценати. Хочу висловити вам вдячність за плідну співпрацю в справі виховання і навчання дітей, поповнення матеріально-технічної бази нашого закладу. Велику частку турбот про підготовку закладів освіти до нового навчального року взяла на себе Білоцерківська міська Рада на чолі з Геннадієм Диким. Та без підтримки шефів, вас, шановні батьки, закладу ще сутужно виживати.
Щира вдячність вам, дорогі колеги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання майбутнього України.
День знань збирає у дружнє коло колег, учнів, батьків. Це є хвилина великої людської любові й душевного натхнення. Нехай же піднесений настрій цього першовересневого дня забринить у кожній душі й зігріє теплом наш ліцей і його жителів – учнів і вчителів.
Зичу всім мирного неба, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії в новому навчальному році!
У щасливу путь вічною нивою знань.

Михайло Григорович Яременко

 

IMG 5435
IMG 5434
IMG 5391
IMG 5318
IMG 5455
IMG 5391

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання