Ідея створення закладу освіти нового типу виношувалася в освітянській громаді протягом кількох років. Ми не хотіли йти шляхом зміни вивіски: такий варіант був можливий і набагато простіший. Ми мріяли про новий заклад, який створюється заново і за новими мірками: приміщення, навчально-матеріальна база, педагогічний та учнівський колективи. Ця мрія стала реальністю завдяки підтримці й розумінню міської ради на чолі з Шуліпою Г.В., а також управління освіти і науки. Практично взявся за проектування, будівництво і введення в експлуатацію Білоцерківський домобудівний комбінат.
Сьогодні для кожного, хто переступає поріг ліцею, вже за його зовнішнім виглядом ясно і очевидно, що він має справу з солідною установою, навчальним закладом, де можна здобути високий рівень знань. І наш педагогічний колектив своєю творчою діяльністю, сім'я ліцеїстів постійно підтверджують це перше враження.
Коли у 1995 році виконком Білоцерківської міської ради було прийнято рішення про відкриття ліцею, постало питання про вибір профілю навчання. Визначились пріоритетні напрямки в незалежній Україні, яка будує правову державу, ЕКОНОМІКА і ПРАВО. Отже, профіль обрано свідомо, адже ці два напрямки особливо перспективні в нашій молодій державі, саме в цих галузях ми найбільше потребуємо кваліфікованих спеціалістів. Розбудова правової держави потребує, як ніколи, щоб наша молодь, наші учні знали, що таке право, були грамотними юридично, навіть якщо не оберуть собі цей шлях для майбутньої професії. Це ж саме можна сказати і про економіку: її ази має знати кожна освічена людина.
І ми надіємося, що ліцеїсти, які сьогодні роблять перші кроки у цих науках, згодом стануть кваліфікованими фахівцями у своїй справі, знаннями послужать для розбудови рідної України, зроблять все, щоб наша країна стала міцною, процвітаючою європейською державою.
Варто відзначити найактивніших вихованців, що здобули перемоги та стали учасниками учнівських олімпіад, проєктів, конкурсів, конференцій у 2021 році.
Переможцями в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослдницьких робіт учнів-членів МАН України стали 2 учнів (ІІ місце - Снігур Аліса, ІІІ місце - Шквира Юлія).
Портянко Роман здобув перемогу в Міжнародному конкурсі учнів та студентів науково-дослідницьких робіт з інформатики;
Бреус Віталій та Ющенко Поліна здобули перемогу в Міжнародній олімпіаді "Хочу все знати";
Лисенко Катерина та Зварунчик переможці ІІ етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням у номінації "Історія і державотворення";
Ковтун Ілля здобув перемогу в обласній учнівській науково- практичній конференції "Філософський симпозіон - 2021";
Гарбузенко Анна - учасниця міської краєзнавчої конференції " Моя Батьківщина - Україна";
Мирончук Кирило учасник патріотичного онлайн-форуму "Зима, що нас змінила";
Куртішов Ленід переможець обласного онлайн-конкурсу до дня створення УПА;
у заочному Всеукраїнському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) - ІІІ місце "Відун".
© 2019 БНВО "Ліцей - МАН"