• Головна
  • КЛУБ “ЕРУДИТ” ДРУГА ЗИМОВА ГРА НА КАНІКУЛАХ

КЛУБ “ЕРУДИТ” ДРУГА ЗИМОВА ГРА НА КАНІКУЛАХ

Клуб “ЕРУДИТ»

На порозі – Новий рік. Цьогоріч Новий 2023 рік зустрічатимемо у ніч з суботи (31 грудня 2022) на неділю (1 січня 2023).

Символ 2023 року за східним календарем – Чорний Водяний Кролик або Кіт. 

Така дуальність пов’язана з тим, що у Південно-Східній Азії та Китаї астрологи ведуть різні календарі. У Китаї символом цього року є Кролик – символ довголіття, жвавості та біганини, а у В’єтнамі – Кіт. Втім, традиційно прийнято користуватись саме китайським календарем. 

Зазвичай роки Кролика наповнені непередбачуваними подіями та карколомними поворотами. Підлаштуватись до ритму 2023 буде важко, адже стихія Води провокуватиме мінливість. Успіх Чорний Кролик принесе ініціативним людям, тож просто плисти за течією – не найкращий варіант у прийдешньому році.  

На думку китайців, це буде один із найсприятливіших і найщасливіших періодів у всьому дванадцятирічному циклі. Загалом покровитель наступного року почувається в безпеці тільки в рідній норі, тому всіх нас буде тягнути додому.

Також рік під протегуванням Чорного Кролика чи то Кота буде сприятливим для тих, хто виявить чесність і щирість, наполегливість та ініціативність.

А щоб задобрити Чорного водяного кролика, ми присвятили йому новорічну гру «Новий рік на поріг…» на останньому засіданні клубу 28 грудня 2022 року. Грали команди 11, 21, 31, 32, 41 груп та володарі кубка «Срібна сова» 2022/2023 н.р. – наші випускники, а нині студенти престижних українських університетів. Ерудити відгадували логогриф «Кіт-ерудит», загадки, а ще – багато цікавого дізналися про символ Нового року – кролика, відповідаючи на різні запитання про нього (дивіться фото колаж).

За результатами ігор у 2022 році символами «Мудра сова» клуб нагородив найрезультативніших гравців команд: Матвія Вотенка (32 група), Катерину Волощенко (21 група), Івана Панфілова (31 група).

А на команду-переможця чемпіонату ліцею «МАН» наприкінці 2022/2023 н.р. чекає кубок «Срібна сова».

І ви, шановні читачі, спробуйте задобрити символ Нового року, правильно виконавши кілька завдань, вміщених у презентації.

Успіхів усім!

З прийдешнім Новим 2023 роком!

П Р Е З Е Н Т А Ц І Я

Керівник клубу «ЕРУДИТ» Ніна Яременко

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання