41 група 2020-2021

Фізична культура

   група

урок за розкладом

Зміст завдання

посилання на інтернет

 41

02.11-06.11

Знати і дотримуватись рекомендацій щодо дистанційного фізичного виховання учнів.

Комплекс вправ для проведення  ранкової гімнастики.                                          Техніка виконання елементів баскетболу: ведення, ловіння,передач. Правила гри в баскетбол.                    Вправи на розтягнення , гнучкість,координацію. Зафіксувати виконання вправ для пресу за  1хв  .                                                                                                                                                                                                                               

https://vseosvita.ua/library/distancijnenavcannazfizicnoikulturimodulbasketbol-234147.html

 

 

 Розминкові вправи баскетболіста.   Техніка кидків м’яча однією рукою від плеча  в стрибку.                                            Правила шкільного баскетболу 3х3 .                                        Вправи для розвитку сили.                                                                                                   Вправи на відновлення після навантаження організму.                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 Скласти власний комплекс загальнорозвивальних вправ ранкової гімнастики.                                                            Техніка подвійного кроку в  баскетболі.                                                                                           Тактика гри в захисті.                                                              Вправи для розвитку всіх груп м’язів.                            Зафіксувати виконання  присідань за  1хв.                              Вправи на відновлення організму після навантаження.

 Фізична культура ІІ тиждень

 група урок за розкладом                                                     Зміст завдання посилання на інтернет
 41 09.11- 13.11 Знати і дотримуватись рекомендацій щодо контролю фізичних навантажень за показниками пульсу під час занять вдома.

Комплекс вправ ранкової гімнастики.                                                         Імітація  елементів баскетболу:ведення, ловіння, передачі  м’яча.                         Вивчити основні правила гри в баскетбол.                                                                              Збільшити виконання вправ для пресу за  1хв  .

 

 

 

http://ptu15.org/wp-content/uploads/2014/05/Basketbol.pdf

    Розминкові вправи баскетболіста.                                                          Імітація техніки кидків м’яча однією рукою від плеча  в стрибку, штрафних кидків.                                                                                                                 Імітація подвійного кроку .                                                                         Вивчити  правила   баскетболу 3х3 .                                                                  Зафіксувати виконання згинання та розгинання рук в упорі лежачи за  1хв.                                                                                                                                Дихальні  вправи на відновлення після навантаження організму.  

 

 

 

http://basket.perm.ru/download/fiba   3×3/Rules_Game_Text_RU.pdf

 

https://kpi.ua/breath-photo

 

 

   

 

Виконати  комплекс загальнорозвивальних вправ ранкової гімнастики під музичний супровід.                                                                                                       Використання подвійного кроку  під час гри в баскетбол.                                                                                           Тактика гри в захисті та в нападі.                                                                   Вправи для розвитку всіх груп м’язів.                                                  Зафіксувати виконання  присідань за  1хв.з невеликим вантажем.    Дихальні вправи на відновлення після навантаження .  

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання