День науки 2023

18 травня, напередодні Дня науковця, який відзначається в Україні від 1997 року в третю суботу травня, у Білоцерківському ліцеї «Мала академія наук» відбулася 25 церемонія нагородження учнів-переможців конкурсу-захисту робіт у Малій академії наук. День науки – це свято всіх, хто робить свій внесок у її розвиток: від учня, студента до відомого вченого. Ми живемо у  ХХІ столітті, коли людство має можливість втілити в життя мрії попередніх поколінь. Стрімкий розвиток прикладної науки зумовив впровадження нових технологій у повсякденне життя, бізнес, виробництво. На сучасному етапі наука перетворюється у продуктивну силу, інтелектуальний потенціал людини, її інформаційний ресурс. А це вимагає, від кожного з нас постійного навчання, поглиблення й розширення знань, оволодіння найновішими технологіями. Упевнені, що результати діяльності сьогоднішніх ліцеїстів стануть рушійною силою на шляху до покращення життя суспільства.

В день науки ми традиційно підводимо підсумки наполегливої праці колективу ліцейської родини за цей навчальний рік. Наші досягнення – це  результат спільної наполегливої діяльності учнів, вчителів та батьків – всіх учасників освітнього процесу навчального закладу.  Цього року юні дослідники ліцею здобули 18 перемог на І етапі, 9 з них на ІІ етапі,  а п’ятеро є учасниками ІІІ етапу конкурсу-захисту робіт в МАН.

Окрасою  Дня науки стали майстерні художні номери вихованців та викладачів школи мистецтв №1 імені Юрія Павленка, з якою нас поєднує давня щира дружба.

Ми пишаємося своїми учнями:  звитяжних у захисті Батьківщини,  захоплених своєю працею, уславлених своїми відкриттями, успішними у бізнесі.

Вітаємо усіх науковців з цим святом! Це чергова нагода висловити щирі слова вдячності людям, творча праця і діяльність котрих є символом духовної свободи та розвитку особистості.

В І Д Е О П Р Е З Е Н Т А Ц І Я

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання