• Головна
  • Відкрито безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Відкрито безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Некомерційний громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси з підготовки до успішної здачі ЗНО з математики, фізики та хімії.Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету і досвідчені шкільні вчителі.

Наша мета – зробити якісну підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності коштів на послуги репетиторів, або рівня викладання в школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій і біженців.

У найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен курс проекту складається з ілюстрованих відео лекцій та інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі можуть задавати питання викладачеві і спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі Інтернет.

Курси доступні за наступним посиланням: http://prometheus.org.ua/zno

Громадський некомерційний проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до кращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим незалежно від місця проживання, віку або фінансового стану. За перші три місяці з моменту відкриття проекту на ньому зареєструвалося понад 50 тисяч

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання