• Головна
  • VІІІ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН»

VІІІ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН»

11 вересня  у БНВО «Ліцей – МАН» відбулася VІІІ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН».

До всіх учасників шкільних первинних осередків з вітальним словам звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик. У своїй промові він відзначив, що наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися, не тільки заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту і творчості. Тому молодому дослідникові, що формується, важливо ставити перед собою непрості проблеми й шукати способів їх вирішення. У місті продовжується традиція розпочинати діяльність науковців з певним аналізом попередніх років і стратегічними завданнями на новий навчальний рік. Юними науковцями міста та їхніми науковими керівниками вже зроблено чимало. в минулому році на захист у І етапі було представлено 218 учнівських робіт з 59 секцій у 12 відділеннях. Зростає їхня якість і кількість напрямків дослідження, усе більше старшокласників пробують свої сили в реалізації наукових прагнень. У 2018/2019 навчальному році на ІІ етап направлено 56 робіт та захищено їх. Найбільш наполегливі та творчі пройшли другий, третій етапи, досягнувши визнання не лише в Білій Церкві, а й в Україні. Ми пишаємося успіхами учнів БНВО “Ліцей-МАН” Данііла Мачуліна й Артема Кузавки,  Марії Яковенко (БЗШ №20), Анастасії Падлевської (БНВО «Перша гімназія), Дмитра Михайлюка  (БСШ №1), Анни Никоненко  (БСПМШ №16) й віримо, що наукова діяльність, розпочата ними в шкільні роки, забезпечить їм місце у студентських наукових товариствах, дасть упевненість при виконанні дипломних робіт на рівень бакалавра й магістра, бо велика ріка життя починається з малого струмка.

На пленарному засіданні учні ознайомилися з яскравими виступами науковців на тему «Значення вивчення краєзнавчого компонента для розуміння історичних процесів в Україні» Бурлаки С.І. – кандидата історичних наук та Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» – поштовх до оновлення наукових досліджень з мовознавства»

Ткаченко Ю.В. – кандидатки філологічних наук, начальника відділу вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. як

Учасники конференції плідно працювали у дослідницька секціях філологічної школи суспільних наук, математичних та економічних наук, та природничої школи.

IMG 5728
IMG 5732
IMG 5733
IMG 5738
IMG 5740
IMG 5743
IMG 5752
IMG 5754

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання