• Головна
  • Урок реального трудового життя для школярів

Урок реального трудового життя для школярів

Професій безліч. Яку вибрати? Ким бути? Де працювати? Як побудувати майбутнє? На ці нелегкі запитання незабаром прийдеться шукати відповідь сьогоднішнім учням, які вже стоять на порозі самостійного життя.

Стан сучасного ринку праці, де в наявності чимала кількість безробітної молоді з незатребуваними роботодавцями спеціальностями, а з іншого – брак фахівців з технічних, будівельних спеціальностей, вимагає сьогодні великої профорієнтаційної роботи з молоддю.

13 квітня 2018 року у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей – МАН» спеціалістом Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Світланою Анатоліївною Пермикіною було проведено профорієнтаційний захід «Урок реального трудового життя для школярів».

Світлана Анатоліївна коротко охарактеризувала професії, які актуальні на регіональному ринку праці, види професійної діяльності, реалії та перспективи сучасного ринку праці та його вимоги до потенційних спеціалістів. Така інформація спрямовує сьогоднішніх десятикласників до свідомого вибору майбутньої професії, сприяє формуванню мотивації до самореалізації у трудовій діяльності.

IMG 7194
IMG 7192
IMG 7193

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання