• Головна
  • 24 березня 2018 р. – «Година Землі»

24 березня 2018 р. – «Година Землі»

24 березня традиційно відбудеться акція “Година Землі”, пропонуємо провести з учнями роз’яснювальну роботу та обмежити використання в цей день електроенергію в період з 20.30 до 21.30.

Також пропонуємо провести інформаційні години з метою роз’яснення необхідності збереження електроенергії в побуті. Для проведення інформаційних годин пропонуємо використати матеріали із підручника “Уроки для сталого розвитку” тема: “Енергія”.

З нагоди Дня Землі проходить конкурс, мета якого – заохотити дітей допомагати природі, ознайомити їх важливістю збереження довкілля.

Цільові групи – класи шкіл, групи дитячих садків, гуртки, натуралістичні центри, пластуни, об’єднання зацікавлених дітей.

Кількість учасників в одній групі до 30 + керівники-дорослі Тож запрошуємо всіх бажаючих вз’яти в ньому участь.

Механіка конкурсу:

Все що треба зробити – допомогти природі та надіслати нам про це цікавий звіт з фотографіями або відео-звіт.
Активності можуть бути в одній з 4 категорій:

  • Допомога рослинному світу. Приклади активностей: висадка дерев, охорона ранньоквітучих рослин тощо
  • Допомога тваринному світу.Приклади активностей: створення будиночків для птахів/кажанів/інших тварин, допомога тваринам
  • Зелений спосіб життя. Приклади активностей: прибирання сміття, збір макулатури/пластику/батарейок, інша економія ресурсів (наприклад, замість пластикових стаканчиків використовувати в класі звичайні склянки або чашки)
  • Інші активності

Обов’язково вкажіть у звіті, що конкурс до години Землі і напишіть/скажіть гасло “Злови зв’язок з Землею”.

Всі заходи мають відбутися в період з 1 по 24 березня. Звіти приймаються до 30 березня. В темі листа треба вказати тему “Дитячий конкурс до Години Землі, категорія“. Всю інформацію надсилати на адресу tkarpiuk@wwfdcp.org.

Переможці в кожній категорії отримують призи, а всі команди-учасники – наклейки та плакати.  Переможець обереться розіграшем, завдяки ресурсу random.org .

За додатково інформацію звертайтесь до Тетяни Карпюк – координатора з екоосвіти WWF в Україні (tkarpiuk@wwfdcp.org).

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання