41 історія України

Завдання 3 на 16 квітня

Виконані письмово роботи надсилати на пошту yaremnv@ukr.net

Підписуйте: 41_Історія України_Прізвище_П29. Аналогічно підписуйте всі роботи

Попередні домашні завдання на 12.03 та 02.04 (див. архів) – хто не виконав, потрібно виконати і надіслати; виконані завдання підписуйте.

Виконану роботу можна виконати в зошиті (надіслати фото) і надрукувати (надіслати у документі Word). Будь-ласка, файли з виконаними роботами прикріплюйте

     Завдання на 16.04.

  • Опрацюйте §29.
  • Письмово у робочих зошитах виконайте завдання № 1, 2, 3, 4, 5 (стор. 252). Щоб правильно виконати завдання, уважно їх читайте.

До №5 відповідь має починатися так: «Для пропонованого висновку можна навести такі аргументи: … далі – перелік Ваших  аргументів».

Письмово у робочих зошитах виконайте завдання на стор. 250: завдання за уривками з роману Л.Костенко «Записки українського самашедшего». Коментар напишіть до кожного з п’яти  уривків, пронумерувавши їх.  Зміст завдання не переписуйте – тільки коментарі.

30-04-2020 р. 

Узагальнення до розділу VІ  «Творення нової України» 

     Завдання на 30.04.

  1. Повторіть §§ 26-29, підготуйтеся до тестового контролю знань 14.05
  2. Потренуйтеся виконати тести за розділом VІ за посиланням: http://interactive.ranok.com.ua/course/pdrychniki/storya-ykrani-rven-standarty-pdrychnik-dlya-11-klasy-zakladv-zagalno-seredno-osvti-gsem-o-v-martinyuk-o-o
  3. у переліку тем знайдіть «Розділ 6 Творення нової України», далі – Узагальнення знань за розділом 6, справа натисніть «розпочати роботу» (виділено червоним кольором) та усно поміркуйте над запропонованими завданнями та запитаннями;
  4. потім виконайте Тестові завдання для підготовки до тематичного оцінювання за розділом 6. Творення нової України, справа натисніть «розпочати роботу» (виділено червоним кольором).

 

Примітка:

  1. за тестами авторів О.Гісема та О. Мартинюка також можете готуватися до ЗНО та ДПА, повторюючи навчальний матеріал за курс 11 класу.
  2. підсумкові тести з історії України за програмою ЗНО: https://naurok.com.ua/test/pidsumkoviy-test-po-programi-zno-311264.html 

Нагадування: виконані завдання за §§26, 27, 28, 29 (див. сайт ліцею) надіслати на електронну пошту yaremnv@ukr.net

Виконані ДЗ підписуйте: 41_Історія України_Прізвище_§

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання