• Головна
  • Є така професія – захищати Батьківщину!

Є така професія – захищати Батьківщину!

Традиційно 6 грудня творчі колективи БНВО «Ліцей – МАН» вітають своїх шефів – воїнів військової частини А 2713 з Днем Збройних сил України!

За плечима військових – славні традиції предків, адже почесне звання захисника Вітчизни було найавторитетнішим на всіх етапах історичного розвитку. Слава про подвиги військових, які вели боротьбу з нацизмом, брали активну участь у миротворчих операціях, линула далеко за межі України. І сьогодні нелегку військову службу несуть тисячі й тисячі найхоробріших, найшляхетніших, відважних захисників, серед них і безвусе юнацтво,  і тендітні дівчата, і сивочолі ветерани. Тому є всі підстави стверджувати, що День Збойних сил України став загальнодержавним святом. Збройні сили или України є надійним гарантом територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія – це запорука сильної та процвітаючої країни.

Учні ліцею висловили щиру подяку українським військовослужбовцям, які, ризикуючи життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Вітчизни.

IMG 1283
IMG 1295
IMG 1298
IMG 1303
IMG 1315
IMG 1322
IMG 1331
IMG 1338

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання