• Головна
  • ЯК ВБЕРЕГТИ ДІТЕЙ ВІД КОРОНАВІРУСУ

ЯК ВБЕРЕГТИ ДІТЕЙ ВІД КОРОНАВІРУСУ

ПОРАДИ БАТЬКАМ

  • Тримайте дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря). Дітям потрібен відпочинок, щоб одужати. Без достатнього відпочинку Вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Людям з ослабленою імунною системою часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися.
  • Хворих і здорових дітей треба тримати окремо. Треба уникати контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, триматися на відстані не менше 1-2 м від хворих людей. Шукати варто й альтернативні способи участі дітей в зборах, наприклад, дивитися їх по телевізору або в Інтернеті, щоб вони могли уникнути особистого контакту. Це особливо важливо для дітей з високим ризиком ускладнень грипу. Адже краплі, що містять віруси, можуть переміщатися не менше, ніж на 1-2 м, тому, залишаючись на такій відстані від хворих людей, можна знизити ймовірність того, що Ваша дитина захворіє.
  • Варто навчити дітей завжди прикривати рот під час кашлю і чхання. Переконайтесь, що діти прикривають ніс і рот серветкою, коли вони кашляють або чхають. Попросіть їх викинути використану серветку і негайно вимити руки. Це допомагає запобігти поширенню вірусу грипу через повітря і на руках здорових людей.
  • Треба також навчити дітей правильно мити руки, ретельно і часто з милом водою. Якщо мило і вода недоступні, дайте дезінфікуючий засіб для рук із вмістом спирту не менше 60% для очищення рук. А ще важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей, носа або рота. Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися.
  • Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтесь: іграшки, дверні ручки, поручні, клавіатуру комп’ютера , телефони тощо.
  • Поясніть дітям, що мило і вода при очищенні видаляють респіраторні віруси, включаючи SARS-CoV-2. Точний термін виживання вірусу SARS-CoV-2 на сьогодні не відомий, проте очищення поверхонь і об’єктів, до яких часто торкаються, знижує кількість вірусів, які можуть поширюватись під час дотику до зараженої поверхні, а потім до Ваших очей, носа або рота.
  • Будьте поінформованими. Стежте за епідемічною ситуацією і респіраторними захворюваннями, використовуючи офіційні джерела. Читайте та виконуйте рекомендації лікарів про заходи профілактики захворювань. Знання запобіжних заходів і способів отримання інформації допоможе скласти план захисту себе, своїх дітей та інших осіб. БУДЬТЕ ЗДОРОВІ.

 

 

 

 

 

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання