• Головна
  • Культурно-мистецький форум “Сковорода – 300”

Культурно-мистецький форум “Сковорода – 300”

    2 грудня, в переддень вагомої для українства дати – трьохсотріччя з дня народження Григорія Сковороди – першого українського філософа, а за словами Миколи Вінграновського «першого нашого розуму», у Переяславі відбувся культурно-мистецький форум «Сковорода – 300», у якому взяв участь учень 41 групи Леонід Куртішов у ролі представника Київського обласного територіального відділення МАН України.

Несподіваністю для юних учасників Форуму була зустріч з почесним гостем Президентом України Володимиром Зеленським. Під час теплої розмови з молоддю Володимир Олександрович зазначив, що всіх присутніх об’єднує не тільки визначна дата, а насамперед любов до України, свободи, символом якої був Григорій Сковорода. Сьогодні Україна спроможна віднайти свою справжню спадщину завдяки роботі науковців і фахівців, а також молодих людей, які мають глибокі знання з історії, шанують свою мову й культуру.

Своїми ідеями, відкриттями планами дослідження Леонід Куртішов поділився з Вірою Роговою, заступницею Міністра освіти і науки України – почесною гостею форму, яка спілкувалася з учасниками з великим інтересом, обговорювала їхні проєкти.

У колі інтересів Леоніда Куртішова залишаються філософські ідеї Григорія Сковороди, зокрема явище калокагатії, яке він досліджує і з яким успішно виступив на Обласній науково-практичній конференції «Філософський симпозіон – 2022» у листопаді поточного року.

Більше про зустріч читайте за посиланням https://pereiaslav.city/articles/253190/volodimir-zelenskij-zavitav-do-universitetu-grigoriya-skovorodi-u-pereyaslavi-video

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання