• Головна
  • Фінал Всеукраїнської патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Фінал Всеукраїнської патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

27 квітня 2018 року на базі БНВО “Звитяга” відбувся фінал Всеукраїнської патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У грі взяли участь рої всіх закладів загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви.

Джура – молодий вихованець, зброєносець і помічник козака. Інститут джур був дуже поширений і авторитетний, бо існував протягом усієї історії козацтва. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби, пройшовши певні випробовування – як фізичні, так і моральні. Причому духовна загартованість передувала фізичній, якої набували упродовж кількох років. Виховувалися перш за все розважливість та поміркованість, впевненість у собі і власних силах. Саме тому членами рою ВНВО «Ліцей – МАН» стали кращі учні ІІІ курсу Дмитренко Валерія, Петренко Андрій, Манькевич Назарій, Прилуцька Валерія, Фоменко Анастасія, Кузавка Артем, Сандул Олександр, Солопенко Борис, Федосюк Андрій, Шелест Віталій, Фрейдман Олексій та ІІ курсу Косинський Костянтин.

Приємно відзначити, що рій показав гарні результати на всіх етапах змагання: впоряд (стройова підготовка), стрільба з пневматичної зброї, рятівник, «Відун», Смуга перешкод (пішохідний туризм) та конкурсі «Ватра».

Вітаємо рій «Козацька варта» з перемогою на етапах:

«Смуга перешкод» – І місце,

«Відун» – ІІ місце,

«Стройова підготовка» – ІІІ місце

Козацько-лицарське виховання – це шлях досягнення ідеалу вільної та незламної в своїх прагненнях до свободи людини, яка на національних традиціях громадського та політичного життя розвиває рідну культуру й економіку, будує незалежну державу.

 

IMG 6113 U
IMG 6139 U
IMG 20180427 122655
IMG 20180427 123716
IMG 6445 U
IMG 6524 U

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання