• Головна
  • Учні ліцею на екскурсії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Учні ліцею на екскурсії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

8 травня 2018 року учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН» відвідали Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у рамках роботи відділення «МАН» ліцею.

Організатором і натхненником такої поїздки стала Білопольська Тетяна Василівна, яка вважає, що стимулювати учнів до науково-дослідницької роботи потрібно через визначення майбутніх перспектив: ліцеїст має бути налаштований на вступ до найкращого вітчизняного університету – звідси й мотивація до знань у Малій академії наук.

Цього дня на ліцеїстів чекали дві екскурсії до Зоологічного музею та Музею історії Університету, прогулянка корпусом, а також зустріч із проректором з науково-педагогічної роботи Володимиром Бугровим, який не лише поділився своєю історією пошуку улюбленого фаху, а й загалом розповів про минуле і сьогодення Шевченкового університету.

Крім того, школярі мали чудову нагоду поспілкуватися із представницею Приймальної комісії КНУ Іриною Сиротою, яка фахово відповіла на всі запитання, що виникали у зацікавлених учнів.

 20283681
1818057241
1351561420
1164519494

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання