Останній дзвоник пролунав!!!

У Білій Церкві – травневий дивограй.

Звідусіль лунають останні дзвоники. І це важлива подія для кожного і для держави вцілому. Вона водночас і радісна бо закінчився навчальний рік і попереду чудові літні канікули і назвичайно зворушлива, адже  славна зміна полишає шкільні парти і йде у майбуття.

Наш ліцей уславився багатовіковими традиціями, кропіткою працею педагогічного колективу та славетною 25-літньою історією, плеядою творчо-обдарованих особистостей, які щороку йдуть у широкий світ науки і творчості.

От і сьогодні стіни ліцею залишили 28 яскравих, неординарних особистостей. Серед них – завзяті знані інтелектуали, яскраві театрали і чудові декламатори, учасники спортивних змагань і неперевершених програм. Їх активність та ініціативність були надійною опорою багатьох ліцейських проєктів. Вони винахідливі, талановиті, креатині, яскраві! Ці учні мають спокійну вдачу,  вміють вислухати поради наставників, та іноді й самі порадити й розрадити.

Шановні випускники – 2021! Щиро бажаємо вам, щоб цей день став для вас відправною точкою для подорожі по щасливій і насиченій подіями юності. Хай молодість подарує вам безліч шансів, більшість з яких буде успішно реалізована. Нехай всі вибрані дороги будуть правильними, а спокуса звернути на вузьку стежку не змусить вас відмовитися від вірно обраної мети.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання