ЛІЦЕЮ, ВІТАЄМО, ТОБІ – 25!!!

Час сіяти й час святкувати!

Нам двадцять п’ять років.                                         

У такі дні хочеться оглядатися назад на те, що зроблено, що пережито, що створено руками й розумом колективу, хочеться згадувати, зі смаком і втіхою повторювати імена – вчителів, учнів, гостей, друзів – усіх, хто доброзичливо й вірно супроводжував нас на цьому шляху, що вимірюється не кілометрами, а роками та тим метафоричним пудом солі, який ми разом з’їли.

Ніхто не зможе назвати усіх випускників із 23 випусків від 1998 року, але ми знаємо й пам’ятаємо їх усіх, їх, громадян України й світу. Колись, у 2000 році, ми малювали карту, на якій зазначили міста України, де навчалися наші перші випускники: Вінниця, Житомир, Харків, Чернігів… А тепер географія розширилась настільки, що наших учнів немає хіба що в космосі. Але, можливо, це не назавжди, бо невситимий розум наших випускників, їхні досягнення відомі в Європі, що їх запрошують працювати до університетів Швеції, Фінляндії, Франції… Та де б не були, ми віримо, що, як і ми, вони намагаються робити світ кращим, гармонійнішим. Дорогі випускники, саме Україна найбільше потребує вашого розуму, таланту й знань, віддавайте їй те, що взяли, збільшуючи й збагачуючи взяте своїм юначим інтелектом.

Шановні вчителі. Зроблене вами важко піддати обрахункам. Як не мають ціни мистецькі шедеври, так є безцінним усе те, що творите ви своїм щоденним трудом. Ліцей без вас не був би тим, чим він став в Україні й у державі. Ліцей – це не стіни, а люди. Велич учителя в тому, що він є опорою найбільшого винаходу людства – освіти. Якщо стіни школи обмежують простір, то ви відкриваєте цей простір своїм учням і показуєте, який великий світ, який багатий, різноманітний і цікавий для допитливого розуму й пристрасного юного серця.

Школа – це майбутнє. Немає в суспільстві нічого стабільнішого за школу, а ми провідники її, вибрані люди, посланці вищих сил, нам доручено стояти коло колиски майбутнього. Будемо відповідати високому покликанню й високій місії у стінах нашого ліцею, у житті, у роботі, у гармонійному ладі наших думок і дій.

Хочеться називати імена друзів, і ми їх назвемо: Петрик Юрій Федорович, Мороз Петро Микитович, Калачов Валерій Октябринович, Савчук Валерій Євгенійович, Леонтьєв Євгеній Анатолійович, Якушев Едуард Федорович, Дерун Анатолій Андрійович, Бур’янов Віктор Григорович, Перепелиця Дмитро Михайлович, Самарський Микола Іванович, Голос Федір Анатолійович. Усіх тих, хто брав близько до серця кожне хороше починання на цьому шляху, не назвемо, але знайте: ми нікого не забуваємо і кожен ваш вклад у розбудову нашої спільної справи – ліцею – безцінний.

І хоча ми сьогодні не можемо зібрати нашу всю ліцейську родину у зв’язку з обставинами, що пов’язані з поширенням корона вірусу, ми дякуємо всім, хто пам’ятає ліцей, ми скучаємо за вами. До зустрічі.

Зі святом вас.

Михайло Яременко

ВІДЕОПРИВІТАННЯ ДО 25-РІЧЧЯ ЛІЦЕЮ!!!

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання