• Головна
  • Прем’єра в театрі БНВО «Ліцей – МАН»

Прем’єра в театрі БНВО «Ліцей – МАН»

3 травня 2018 року в БНВО «Ліцей – МАН» відбулася прем’єра театральної вистави «Літо в стилі танго», за мотивами повісті Анни Гавальди «35 кілограмів надії». Режисеру-постановнику – Штеревері Тетяні Олексіївні, керівнику гуртка «Акторська майстерність», вдалося передати зміст поетичної притчі про головне: про вибір життєвого шляху, про силу любові й відданості, про сім’ю, про те, що мрії можуть і повинні збуватися.

Роль головного героя – Грегуара Дюбоська, хлопчика тринадцяти років, зіграв учень 22 групи – Романюк Назар. Проблема хлопця полягає в тому, що в нього зовсім не виходить вчитися і він ненавидить школу. Несумлінного хлопчика двічі залишають на другий рік навчання в шостому класі, а в підсумку взагалі виключають зі школи. Та незважаючи на скромні успіхи в навчанні, він має золоті руки і обожнює майструвати різні вироби.

Через проблеми в школі, в сім’ї Дюбоськ постійно влаштовуються скандали, а спроби зайнятися уроками закінчуються сльозами матері і побоями від батька. Типологію поведінки розчарованих батьків вдало передали вихованці гуртка «Акторська майстерність» Троцько Анна та Терещенко Антон. Порятунком для хлопчика стають прогулянки й бесіди з дідусем Леоном, якого зіграв Дідик Сергій. Мудрий дідусь пояснює хлопчикові, що батьки сваряться швидше через проблеми один з одним, а не через неуспішність Грегуара. Дід Леон стає для юнака підтримкою, лише завдяки йому хлопчик зміг пережити всі випробування, які випали на його долю – знущання в школі, відрахування, сімейні сварки, навчання в муніципальній установі.

Дуже зворушлива й повчальна історія про вибір істинного життєвого шляху, боротьбу за право бути інакшим, батьківські очікування і страхи не залишила байдужими учнів, педагогів та батьків, які завітали на прем’єру. Формування особистості дитини передбачає поєднання труднощів, протиріч у її житті. Важливо, щоб це сприймалося як вияв закономірностей розвитку, а безумовна любов допоможе дитині перемогти всі труднощі, стати успішною й окриленою. Адже для кожного з нас так важливо ​​ просто бути любимим.

Ця історія дуже повчальна і для батьків, і для вчителів.

 

IMG 7335
IMG 7338
IMG 7352
IMG 7360
IMG 7375
IMG 7386
IMG 7389
IMG 7399
IMG 7427

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання