• Головна
  • Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

9 березня 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко, відомий письменник, класик української літератури, мислитель, художник, громадський та політичний діяч. Національний герой і символ України. 
Все життя і творчість митця були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватиметься рідна мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.
Будучи людиною універсальних обдарувань та інтересів, Шевченко залишив по собі величезну творчу спадщину. З-під його пера вийшли чудові твори і, звісно ж, знаменита збірка поезій «Кобзар». Творчість письменника мала вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стала джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Вірші Тараса Шевченка – це невичерпне джерело мудрості, написані понад два століття тому вони актуальні й досі. Пророчі, безсмертні поезії Кобзаря наші герої читали на Майдані і нині читають на фронті.
Шевченко – один із найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Він є автором понад тисячі мистецьких творів.
Свого часу Остап Вишня писав: «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю»

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання