• Головна
  • Клуб “ЕРУДИТ” передноворічна гра

Клуб “ЕРУДИТ” передноворічна гра

28 грудня в ліцеї відбулося останнє у І семестрі 2021/2022 н.р. засідання клубу «Ерудит», на якому традиційно підводяться підсумки ігор, проведених у І семестрі. Цікавим був зміст гри «Українські новорічні традиції», під час якої юні ерудити пригадали звичаї, обряди та традиції святкування різдвяних новорічних свят українського народу, зокрема історичні витоки обряду колядування та щедрування, їх символічного змісту.

Найактивнішими ерудитами у І семестрі були: Ващенко Ірина, Волощенко Катерина (11 група); Дишлюк Владислава, Поліщук Катерина (21 група); Войтенко Матвій, Артімонов Святослав, Бровко Владистлав, Місевра Єлизавета (22 група); Махиня Яна, Куртішов Леонід, Олійник Валентин, Олійніченко Валерія (31 група); Мирончук Кирило, Староконь Олег (32 група); Портянко Роман, Герасимова Катерина, Шквира Юлія, Редько Михайло (41 група).

Авторські ігри у І семестрі провели: Роман Портянко, Єгор Коляда, Владислав Бровко, Матвій Войтенко, Святослав Артімонов, Дарина Фаюк, Владислава Дишлюк, Катерина Поліщук. Три авторські гри провела Катерина Герасимова, яка і стала володарем «Срібної сови – 2021».

У ході гри її учасники, весело й дотепно спілкуючись, отримали не тільки нові знання та позитивні емоції, а й новорічні призи та подарунки, і з новорічним настроєм налаштувалися на колядування та щедрування у прийдешньому Новому році.   

Хоча і були підведені поточні підсумки ігор 2021/2022 н.р. за І семестр, чемпіонат інтелектуальних ігор в ліцеї продовжується, а команда-переможець навчального року стане володарем перехідного символу «Срібна сова на дереві мудрості».

Успіхів усім командам клубу у ІІ семестрі!

Веселих усім різдвяних канікул! Нехай у Новому році з нами буде гарний настрій, цікаве та змістовне інтелектуальне спілкування, бажання постійно самовдосконалюватися!

Будьте здорові та успішні!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання