• Головна
  • З Днем народження, любий ліцею!

З Днем народження, любий ліцею!

Дорогі друзі, вчителі, учні, випускники.

Вже двадцять чотири роки ліцей упевнено крокує в майбутнє. Нехай вам не здається, що це просто формальна риторика: «упевнено крокує».

Саме так, крокує, бо йде в ногу з часом, освітніми реформами, реалізуючи просте, основне завдання школи: вчить, розвиває, виховує й наставляє все нові й нові покоління учнів – і тих, хто прагне знань, і тих, хто, як уміє, опирається тим знанням.

Особливістю нинішнього свята Дня ліцею є те, що ми вперше будемо його святкувати в он-лайн режимі. На адресу ліцею вже надійшло і надходитиме багато привітань від наших випускників, які з ностальгією пригадують роки свого ліцейського життя і бажають нинішнім ліцеїстам сміливо торувати шляхи шкільної освіти, а в майбутньому і вищої.

А традиційну посвяту в ліцеїсти,  втуп першокурсників до  ліцейського братства ми обов’язково проведемо в цьому році в Експоцентрі України в павільйоні Наука, відкритого нещодавно Малою Академією Наук України.

Шановні учні! З честю пронесіть та примножуйте традиції ліцейської родини.

Шановні наші випускники! Ми пам’ятаємо вас, ваші творчі пошуки та ініціативи, ми продовжуємо реалізовувати та втілювати їх у життя.

Слова вдячності хочу сьогодні висловити батькам учнів, нашим шефам та меценатам, які піклуються про добробут ліцею, не є байдужими до проблем учня, вчителя, і підтримують нас у починаннях,  сприяють оснащенню ліцею новітніми обладнаннями та навчальними посібниками.

Дорогі мої колеги, двадцять чотири роки тому ми переступили поріг нового навчального закладу. Тут слово «поріг» і в прямому, і в переносному значенні, бо ми подолали бар’єр моральний, залишивши свої робочі місця у школах, коледжах, щоб пуститися, мов Колумби, у новий незвіданий океан перемін, разом подолали шторми, пережили бурі й штиль і ще не шукаємо тихої гавані. Від неї нікуди не дінемося, вона чекає на кожного…  Таке життя… А наразі ми впевнено крокуємо вперед з нашими вихованцями до нових творчих звершень. І нехай Господь рясно нас благословляє у цьому нелегкому, але благородному поступі. Бажаю вам здоров’я, мирного неба, здійсненних планів, результативної, креативної діяльності. 

Тож нехай ліцей і надалі міцніє, розвивається, а наше «коло друзів шириться щомить». Зі святом!

Відеопривітання до Дня ліцею!

Вітання випускників!

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання