• Головна
  • Зустріч з працівникам правоохоронних органів

Зустріч з працівникам правоохоронних органів

Сьогодні, як ніколи, зростає роль співпраці  закладів освіти з правоохоронними органами. Адже профілактична роботи дає можливість виробляти в учнів уміння і практичні навички при діях у конфліктних ситуаціях, прийнятті правильних рішень, володінні навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

З метою реалізації цих завдань, профілактики правопорушень та злочинів, відповідно до програми освітнього курсу «Основи правознавства» 10.05.2018 року в БНВО «Ліцей-МАН» відбулася зустріч здобувачів освіти з працівникам правоохоронних органів.

Дільничний офіцер поліції Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області лейтенант поліції Лебединська Ольга Борисівна розкрила питання про правові засади діяльності поліції, види та основні завдання підрозділів поліції. На практичних прикладах розповіла про дії поліції в тих чи інших ситуаціях.

Про дії ювенальної превенції розповів старший інспектор з ювенальної превенції сектора превенції Білоцерківського відділу поліції капітан поліції Петро Леонідович Мелашенко. Звернув увагу слухачів, що притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності в шкільні роки створює певні проблеми при  вступі до державних юридичних закладів вищої освіти.

Питання діяльності недержаного правоохоронного органу адвокатури розкрив  адвокат адвокатського об’єднання «Дудник, Поліщук, Кузьменко та партнери» Кузьменко Євгеній Анатолійович.

Зустріч викликала велику зацікавленість в учнів, які ставили запитаня гостям та висловили вдячність за поради і роз’яснення дій у тій чи іншій ситуації.

 

IMG 7492
IMG 7489
IMG 7481
IMG 7476

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання