• Головна
  • Засідання ІХ установчої конференції МАН

Засідання ІХ установчої конференції МАН

10 вересня  у БНВО «Ліцей – МАН» відбулася ІХ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН».

До всіх учасників шкільних первинних осередків з вітальним словам звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик. У своїй промові він відзначив, що наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися, не тільки заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту і творчості. Тому молодому дослідникові, що формується, важливо ставити перед собою непрості проблеми й шукати способів їх вирішення. У місті продовжується традиція розпочинати діяльність науковців з певним аналізом попередніх років і стратегічними завданнями на новий навчальний рік. У нелегкі для освіти часи, важкий навчальний рік, було зроблено чимало. У минулому році на захист у І етапі було представлено 220 учнівських робіт зі 62 секцій у 12 відділеннях. Зростає їхня якість і кількість напрямків дослідження, усе більше старшокласників пробують свої сили в реалізації наукових прагнень. У 2019/2020 навчальному році на ІІ етап направлено 53 роботи та захищено їх. Найбільш наполегливі та творчі пройшли другий етап, але ІІІ, на жаль, не відбувся, хоч дата його визначена –  початок листопада 2020 року.

Переможцями на ІІ (обласному) етапі стали 43 учні (81%) (І місце – 12, ІІ – 18, ІІІ – 13). Призові місця вибороли учні таких закладів освіти: БЗШ №6 (8), БНВО «Ліцей-МАН» (7), БЗШ №18 (5), по чотири учні – БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» та Ліцей «Білоцерківський колегіум», БСШ №1 (3), по два учні – первинні осередки МАН чотирьох шкіл, по одному учневі – 5 освітніх закладів.

На пленарному засіданні учні ознайомилися з яскравими виступами О.О. Терехової, заступника директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»на тему «Інформаційні трансформації конкурсних платформ Малої академії наук України у 2020 році.» та Н.С. Щасливої, кандидата філологічних наук, учителя БНВО «Ліцей – МАН»Ю «Методика наукової творчості в МАН»

Учасникам  конференції свій постерний захист продемонструвала Юлія Беженар, учениця БНВО «Ліцей- МАН», переможниця ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у відділенні «Астрономія та астрофізика»

Ми віримо, що наукова діяльність, розпочата здобувачами освіти в шкільні роки, забезпечить їм місце у студентських наукових товариствах, дасть упевненість при виконанні дипломних робіт на рівень бакалавра й магістра, бо велика ріка життя починається з малого струмка.

 

Презентація

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання