• Головна
  • Засідання атестаційної комісії

Засідання атестаційної комісії

05 січня 2018 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії БНВО «Ліцей – МАН». Засідання відкрив М.Г. Яременко, який виступив з інформацією про дотримання правових норм при підвищенні професійної майстерності та атестації відповідно до нормативно-правових документів. Під час засідання свої напрацювання представили Мотижен С.В., Грушник О.І., Штереверя Т.О. Мотижен С.В., зокрема, поділилася досвідом проходження дистанційних курсів від Орегонського університету. Процес онлайн навчання полягав у виконанні щотижневого блока завдань упродовж 5 тижнів. Інтерактивні вправи, представлені в курсі навчання, включали ознайомлення з теоретичними питаннями, перегляд відео з фрагментами уроків у школах світу, oбговорення проблем у форумі з іншими учасниками цього ж курсу.
Досвід був незвичним, цікавим та пізнавальним. Результатом інших дистанційних курсів «Сервірси Google» у
професійній діяльності вчителя стала розробка персонального сайту, яким користуються учні для визначення рівня володіння англійською мовою за Європейською мовною шкалою, виконання інтерактивних вправ з граматики, опрацювання блоків тематичної лексики та роботи з ресурсами в мережі.
Усі згадані форми роботи слугують для реалізації методичної проблеми «Власна освітня траєкторія учня як результат роботи вчителя». Учитель фізики та астрономії Грушник О.І. представила присутнім своє портфоліо. У ньому висвітлено як загальні відомості про вчителя, так і педагогічні досягнення за цей атестаційний період: в учнівському олімпіадному русі, Малій академії наук, творчих конкурсах різних рівнів.
Оксана Іванівна представила також свої методичні розробки: посібник «Реалізація компетентнісного підходу під час вивчення фізики; авторську програму для гуртка позашкіллі «Основи науково-дослідницької роботи у математичних дослідженнях».
Про хід атестації керівників гуртків Довганя А.І., Часнікової О.В., Плівачук К.В., Сотніченко І.І. повідомила Беник О.Н.

Atestatc1
Atestatc2
Atestatc3
Atestatc4
Atestatc5
Atestatc6

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання