Економічна гра з ліцеїстами

Економічна освіта є необхідною складовою культури сучасного школяра, вона визначає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, сприяє розвитку навичок раціональної економічної та фінансової поведінки людини. Саме тому 6 березня 2023 року в ліцеї, з учнями 32 групи, була проведена економічна гра з фінансової грамотності та менеджменту. Її проводили завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат географічних наук, доцент Андрій Іванович Довгань та доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат педагогічних наук Олена Володимирівна Часнікова.

Під час навчання обговорювалась роль грошей та фінансів у житті людини; у грі були опрацьовані базові фінансові поняття та терміни; учасники навчання мали змогу оцінити рівень власної фінансової грамотності. Учні ознайомились з інструментами оцінки переваг та недоліків різних фінансових продуктів.

Заняття проходило у формі економічної гри, де відпрацьовувались навички соціальної взаємодії та групової роботи. Учні змогли оцінити власні лідерські якості та підприємницькі здібності.

На цього занятті учні також мали змогу долучитися до Європейської грошової вікторини – це найбільше змагання Європи з фінансової грамотності серед підлітків віком 13-15 років.

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання