День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 його встановлено з метою підтримки ініціативи ветеранів війни, всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни, увічнення їх пам’яті.

В тилу ворога діяли. 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей. Вони завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них удостоєні звання Героя Радянського Союзу.

Ліцеїсти БНВО «Ліцей –МАН» активно долучилися до відзначення цього пам’ятного дня. Зокрема – взяли участь в обласній краєзнавчій онлайн-конференції учнівської молоді «Пам’ять нескореним навіки!» та в організацію і проведенні заходу в  «Територіальному центрі надання соціальних послуг» Білоцерківської міської ради. Для вихованці гуртка відділення «Мала академія наук учнівської молоді» було проведено презентацію краєзнавчих досліджень із зазначенної тематики кандидата  історичних наук Бурлаки Сергія Івановича.

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання