ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛІЦЕЮ

Осінній листопад 2018 року прийшов до нас із новим святом – це знаковий день ушанування всіх, хто до ліцею має пряме відношення – тих, хто був пов’язаний із ним своїм життям, віддавши йому хто 2, хто 3, 4, а хто й 20 кращих своїх років, і нині сущих – учнів, учителів, працівників ліцею: хто вчить, хто вчитися хоче і хто забезпечує умови для безперебійного, безперешкодного навчання.

Ліцейське життя, учнівська доля, учительська праця – барвистіші, ніж саме життя. Є в них усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу, моменти слави, перемог, високих досягнень аж до запаморочення від висоти, і сірий туман буденності, свіжий живлячий вітер змін і тягуче відчуття застою.

А є окремі дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше збирає в тепле дружнє коло колег, учнів, випускників, батьків – це День ліцею, шановні друзі, це День зустрічі випускників усіх попередніх років – це наш із вами день єднання, дружби, тепла, споминів про приємно проведені в теплих затишних стінах ліцею дні й роки, спогадів про всіх, хто з нами не може бути в цю мить.

Це хвилини великої людської любові й душевного піднесення.

З особливим трепетом чекаємо на свято всіх 1053 випускників. А з особливою надією приглядаємося до тих, хто на свої життєві кілометри намотує 20, 15, 10, 5 після ліцейських літ. Гордих носіїв круглих дат – 8 навчальних груп – не згадаєш поіменно, але як же зримо постаєте ви в уяві нашій навіть на відстані років і кілометрів. Ми не забули нічого і багато навчилися нового, уявляємо, скільки по нашій останній зустрічі вже навчилися ви – нового, свіжого, актуального, сучасного. Ваш професійний досвід має обганяти час, щоб ви могли почуватися впевненими в цьому житті.

Ліцей теж намагається не стояти на місці: хочемо гідно ввійти в контент нової української школи, намагаємося мінятися заради майбутнього.

Зараз у ліцеї навчається нове покоління учнів, багато з них – ваші діти, дорогі випускники. Вони інші, і, можливо, у них немає такого ностальгічно-романтичного ставлення до ліцею, як було у вас, але ще все буде. Бо ліцей, як і раніше, зустрічає, супроводжує і проводжає кожного свого учня з любов’ю і розумінням.

У годину свята, у хвилину зустрічі ми переживаємо особливі почуття: нехай вони забринять у кожній душі, зігріють теплом нашу маленьку ШКОЛУ і її жителів – учнів, учителів, випускників і всіх, хто пам’ятає, любить і носить у душі почуття вдячності.

Михайло Яременко

IMG 1020
IMG 0974
IMG 0959
IMG 0953
IMG 0909
IMG 0902
IMG 0859
IMG 0856

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання