• Головна
  • День здоров’я в БНВО «Ліцей МАН»

День здоров’я в БНВО «Ліцей МАН»

Щорічно на початку навчального року, в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей -МАН» проходить День здоров’я – день, присвячений активному та здоровому способу життя. Ліцеїсти усвідомлюють, що здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитися до свого здоров’я треба бережливо, з турботою та повагою.

У веселих змаганнях у рамках спортивно-оздоровчого свята взяли участь фактично всі учні, вчителі та, навіть, частина батьків.

Місцем проведення заходу став міський майданчик «Спорт для всіх». Під час проведення  заходу панувала атмосфера змагальності та взаємопідтримки,  адже програма заходу передбачала презентації груп, розучування  флешмобу, інтелектуальні та музичні конкурси,  квест-гру, турніри  з волейболу та футболу, індивідуальні силові змагання: на тренажерах, стрибки на скакалці, закидання м’яча в корзину. Та найголовніше – це спілкування в групах та згуртування ліцейського братства.

Ліцеїсти старанно виконували умови конкурсів, дуже намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх. До суддівства на всіх етапах залучалися вчителі  та учні – члени спортивно-оздоровчого центру Ліцейського братства.

Конкурси та змагання допомогли визначити кращих спортсменів ліцею, які стали переможцями  у багатьох номінаціях. Ними стали учениці другого курсу – Вареник Лариса, Добронравіна Ната та Рябоконь Анна, учні третього курсу Косинський Костя та Гуцал Микола та учениця четвертого курсу Ярошинська Яна.

Переможцем у загальнокомандних конкурсах стала 31 група. Усі переможці були нагороджені солодкими призами на урочистому закритті  спортивного заходу.

Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

Віта Падалка,

учениця 42групи

IMG 9876
IMG 9864
IMG 9855
IMG 4022
IMG 3987
IMG 3976
IMG 3735
IMG 3677

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання