• Головна
  • День восьмий у «Літній інтелектуальній школі» – день фінансиста

День восьмий у «Літній інтелектуальній школі» – день фінансиста

Економічна освіта є необхідною складовою культури сучасного школяра, вона визначає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, сприяє розвитку навичок раціональної економічної та фінансової поведінки людини. Саме тому 13 червня з вихованцями «Літньої інтелектуальної школи» були проведені заняття з фінансової грамотності та менеджменту. Їх проводили завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат географічних наук, доцент Андрій Іванович Довгань та доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат педагогічних наук Олена Володимирівна Часнікова.

Під час навчання обговорювалась роль грошей та фінансів у житті людини; у грі були опрацьовані базові фінансові поняття та терміни; учасники навчання мали змогу оцінити рівень власної фінансової грамотності. Учні ознайомились з інструментами оцінки переваг та недоліків різних фінансових продуктів.

Заняття проходили у формі економічних ігор, де відпрацьовувались навички соціальної взаємодії та групової роботи. Учні змогли оцінити власні лідерські якості та підприємницькі здібності.

Олена Часнікова

 

IMG 9133
IMG 9126
IMG 9123
IMG 9121

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання