
Двадцятий День науки в ліцеї: традиційно й по-новому
Знову в стінах ліцею наприкінці чергового навчального року відбулася подія, яка уособлює в собі науковий тріумф учнів і викладачів нашого закладу, – День науки. Свято було проведене 16 травня 2018 року в актовій залі БНВО «Ліцей – МАН».
Уже вчетверте ведучою Дня науки стала випускниця ліцею 2016 року Олена Паюнова, а пару на ліцейській сцені їй склав випускник 2018 року Тарас Староконь.
Цього разу подія була надзвичайно масштабною, адже в ній взяли участь аж 17 номінантів, які гідно представили свої науково-дослідницькі роботи в конкурсній системі Малої академії наук на кожному з етапів захисту. Усі учасники отримали приємні подарунки й заслужені дипломи.
Не можна не згадати про поважних гостей, що завітали на свято. Більшість з них не просто глибокі спеціалісти й експерти у своїх галузях діяльності, а й наукові керівники номінантів, для яких підведення підсумків кількамісячного наукового процесу було не менш хвилюючим.
Із щирим словом привітання виступив перед ліцеїстами начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик.
Тематика цьогорічного Дня науки – танці у всіх своїх формах вираження й втілення. Підставою для обрання саме такого контексту став Всесвітній день танцю, який датується 29 квітня. Танець – це не просто набір граційних рухів, це візуалізація внутрішніх коливань й емоцій людини, якими б вони не були. Такі ж переживання й натхнення відчували учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт під час їхньої наукової діяльності, що згодом вилилось у їхні глибокі праці. Це якнайповніше доводить тісний зв`язок сакральної семантики танцю й науки. Тому урочиста частина нагородження юних науковців доповнювалась яскравими танцювальними номерами. Їх виконали вихованці студій «Fly» та «Вікторія», зокрема й учні БНВО «Ліцей – МАН», а також улюблена пара ліцеїстів Діана Положайко й Антон Терещенко.
Пройшов ще один сповнений досягненнями навчальний рік, й одним із елементів його завершення став День науки. Уже вкотре учні ліцею демонструють не тільки наявність наукового потенціалу, але і його успішну реалізацію. Попереду три місяці відпочинку, а потім вже нові покоління ліцеїстів візьмуться продовжувати традиції своїх попередників. Тому чекаємо з нетерпінням майбутніх наукових звершень й досягнень!
Ілля Рудійко