Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт

Падалку Віталіну – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Всесвітня історія». Керівник Беник О.Н.

Білокінь Марину – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Етнологія». Керівник Беник О.Н.

Дмитренко Валерію – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Історичне краєзнавство». Керівник Бурлака С.І.

Мачуліна Данііла – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Зоологія, ботаніка». Керівник Білопольська Т.В.

Войцехівську Маргариту – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Агрономія». Керівник Білопольська Т.В.

Кузавку Артема за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Економічна теорія та історія економічної думки». Керівник Часнікова О.В.

Стадника Костянтина за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Математика». Керівник Мельниченко О.П.

Косинського Костянтина – за І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, секція «Технологічні процеси та перспективні технології». Керівник Грушник О.

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання