• Головна
  • Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Доброта і милосердя – невід’ємна складова поняття «Людина».

Доброта і милосердя – невід’ємна складова поняття «Людина». Допоки ми співчуваємо і допомагаємо ближньому – ми залишаємося людьми. Саме через душевний поклик і щире безкорисливе бажання допомогти героям – воїнам Збройних Сил України, радою Ліцейського братства було вирішено створити у Білоцерківському ліцеї «Мала академія наук» осередок «Надійний тил».

24 лютого ми об’єдналися і стали на захист найріднішого, що у нас є. І учнівська молодь показала себе. Серед них є багато тих, хто дуже швидко подорослішали, не злякалися, а допомагали, допомагають і будуть допомагати, підтримувати державу, ЗСУ, продовжують дбати про тих, хто найбільше цього потребує.

Свою волонтерську діяльність учні та педагоги розпочали з перших днів широкомасштабного вторгнення, об’єдналися для важливої справи – плетіння маскувальних сіток для наших захисників, розуміючи, наскільки вони є важливими як для територіальної оборони, так і на передовій, адже допомагають зробити невидимою військову техніку та бліндажі, а це означає зберегти життя нашим воїнам!

Учні ліцею показують скравий приклад добра і небайдужості постійно проводять акції на підтримку бійців, під час яких виготовляють обереги, вироби для благодійного ярмарку, збирають смаколики та матеріали для окопних свічок, пишуть листи воїнам ЗСУ, долучилися до благодійної акції «Смілива гривня», започатковану Національним банком України, та міської волонтерської акції «Авто для ЗСУ».

Варто відмітити, що активність наших учнів виправдала наші сподівання. Так приємно бачити їхню щирість та небайдужість, активну участь у всіх волонтерських проєктах, адже волонтерський рух для молоді дає можливість реалізувати себе в служінні людям.

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути прохання про допомогу. Сьогодні тисячі патріотів стали борцями за незалежність та територіальну цілісність України. Наразі наші захисники як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і молоді.

Приємно отримувати листи-подяки від інших волонтерів, з якими ми співпрацюємо. «Дякую Вашим учням за небайдужість. Саме завдяки вам, тим хто не проходить повз і допомагає з матеріалами, я можу виготовляти окопні свічки. Попереду зима – потрібно ще більше зробити. Дякую Вам ще раз, що Ви берете в цьому участь і навчаєте молоде покоління допомозі, згуртовуєте їх у спільній справі. Разом до Перемоги. Маємо допомагати нашим хлопчикам, тут в тилу, як можемо.»

Дуже важливо надавати підтримку захисникам України в такій нелегкий та скрутний час, адже нашим героям необхідно знати, що про них турбуються, в них вірять, ними пишаються ті, кого вони захищають – не дарма проливається їхня кров.

Українськими дітьми можна пишатися. Вони зробили свій вибір – вибір на користь України. Всієї України – від Ужгорода до Ялти, від Чорноморська до Харкова. На користь усього нашого народу, нашої державності.

Ми всі знаємо, що перемога буде за нами. Ми вільний народ. Завжди будемо гідними своєї волі і волі побратимів, що віддали за неї життя.

Слава Україні! Героям Слава!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання