Всесвітній день читання

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на середу 5-го лютого.

Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою.

“Ми живемо в сучасному світі в добу технологій, які дуже стрімко розвиваються та захоплюють усі сфери нашого життя. Як часто ми бачимо дитину, яка не відриває очей від екрана смартфона чи планшета – у парку, в кафе, у дворі біля дому, у транспорті і т. д. Читаючи більше книжок, діти отримують шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися”.

Учні БНО «Ліцей – МАН» 5 лютого, у Всесвітній день читання вголос, читали твір сучасної авторки Катерини Бабкіної «Шапочка і Кит» про дуже допитливого, талановитого хлопчика, який не зміг піти до першого класу через страшну хворобу – лейкемію.

         Обговорюючи зміст твору, восьмикласники захоплювалися тим, як родина хворого Шапочки (так звали малого) мужньо і самовіддано боролася за свого хлопчика, допомагала долати хвороби і … перемогла! В цьому важкому двобої.

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання