ВИШИВАНКА-FEST 2018

У Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей – Мала академія наук» стартував сьомий фестиваль вишиванки – найулюбленіше й найвеселіше свято, яке щорічно напередодні Покрови Пресвятої Богородиці відзначають у БНВО «Ліцей – МАН».

У цей день сходиться кілька ясних і світлих, урочистих і радісних свят. День українського козацтва, День захисника України і передчуття дорогого для всього християнського світу свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке для нас, українців, символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних і сакральних традицій нашого народу.

У своєму вітальному слові з нагоди відкриття фестивалю Михайло Григорович Яременко, директор БНВО «Ліцей – МАН», привітав присутніх із ще однією значною християнською подією, що освітила наше духовне життя, вселила надію на консолідацію нації: рішення Вселенського синоду про надання Томосу Україні.

Про обов’язок захищати Вітчизну, надавати посильну допомогу воїнам АТО, про участь у волонтерських акціях сказав у вітальному слові начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович.

На святі були присутні воїни й ветерани АТО – Василь Татієнко, начальник Білоцерківського госпіталю Микола Іванович Самарський.

Святкове шоу було підготовлене за допомогою педагогів та учнів школи мистецтв №1 при безпосередній участі її директора Л.Ю.Крижишевської. Пролунали пісні про Україну, патріотичні тексти надихали на піднесення національного духу.

А «Полька-свебилівка» у виконанні учасників ансамблю «Рось» була демонстрацією високої майстерності й техніки танцюристів.

Учасників свята привітала керівник вокального гуртка студії «Альтернатива», викладач БНАУ Вікторія Невідомська.

Свято в розпалі. Вирує благодійний ярмарок, кошти, виручені на ньому, будуть скеровані на благодійність.

 

IMG 5718
IMG 5716
IMG 5723
IMG 5728
IMG 5745
IMG 5770
IMG 0177
IMG 0199

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання