• Головна
  • Вишиванка. Фестиваль. Рандеву

Вишиванка. Фестиваль. Рандеву

Цьогорічна вишиванка – це прогнозовані й наперед умовлені зустрічі – тому рандеву.

За програмою фестивалю в Білоцерківському НВО «Ліцей – МАН» 11 жовтня відбулося урочисте відкриття фестивалю з передачею хоругви ліцейського рою «Козацька варта» гри «Сокіл-Джура», зустрічі з батьками ліцеїстів – воїнами АТО – та знаними виконавцями українських пісень Білоцерківської школи мистецтв №1 та Вікторії Невідомської, заслуженої артистки естрадного мистецтва.

Ліцейська осінь дарує нам щороку нові й нові зустрічі – з митцями, літераторами, воїнами, вченими. Ось і цього року під час фестивалю  вишиванки відбулася зустріч із народною артисткою України, членом національної спілки композиторів, автором і виконавицею власних пісень, викладачкою Вищого мистецького коледжу Київської дитячої академії мистецтв Лесею Горовою. Леся Горова співпрацює з товариством «Україна – світ» У рамках цього співробітництва подорожує по світу, представляючи Україну, також організовує і проводить благодійні патріотичні концерти в країнах Європи на підтримку воїнів АТО. Кошти, зібрані під час концертів, укладає у придбання необхідних речей та медикаментів, які особисто передає українським військовикам. Своїми піснями співачка намагається донести людям правду про події на території України, часто виступає на сході близько лінії фронту в екстремальних умовах. Її неймовірні пісні, у тому числі – для дітей, віддзеркалюються в кожній душі своєю щирістю та неповторністю.

У переддень свята українського козацтва й Дня захисника Вітчизни перед світлою Покровою Пресвятої Богородиці відбулася зустріч з відомим краєзнавцем, працівником ліцею кандидатом історичних наук Бурлакою Сергієм Івановичем, патріотом і вчителем, який розповів про останню боївку воїнів УПА на теренах Київщини, зокрема в селі Ожегівка Володарського району.

15 жовтня, у післяпокровний вівторок, святково убрані ліцеїсти зустрілися на благодійному ярмарку, де вони  продавали й купувати, смакувати, раділи і радували інших.

Цього ж дня відбувся творчий звіт проєкту «Українські жартівливі пісні про кохання і не тільки». Роль жартівливої пісні в художньому житті народу – найрізноманітніша. Ця пісня знайшла притулок в обрядах, в звичаях, танцях, вона прикрашає й повсякденне трудове життя народу. Фактично жартівлива пісня просочилась в усі куточки музичного життя народу. Кожна група по-своєму інтерпретувала найвідоміші  жартівливі пісні. Традиційно фестиваль завершився дефілядою.

Щойно відгомоніли цьогорічні заходи, а ми вже з нетерпінням чекаємо фестиваль вишиванки – 2020.

IMG 6919
IMG 6934
IMG 6946
IMG 6959
IMG 7002
 NIK1518
IMG 7159
 NIK1603
IMG 7444
IMG 7467
IMG 7477
IMG 7492

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання