Поради батькам

Департамент кіберполіції інформує!!!

Департамент кіберполіції інформує!!!

Інформуємо, що Департамент кіберполіції спільно з партнерами розробив електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія пропаганді російської федерації та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет. Посилання на ресурс проєкту «Мрія»: https://mriya.social (офіційний сайт проєкту). Просимо долучитись до такої важливої справи, як викриття ворожої пропаганди та сприяти розміщенню інформації про платформу «Мрія» на сайтах закладів освіти.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молодіжний рух “Редан” до уваги батьків!!!

Молодіжний рух “Редан” до уваги батьків!!!

Вчора з новин ви могли бачити інформацію про поширення флешмобу серед підлітків, який є НЕБЕЗПЕЧНИМ та містить заклики до насильства, що може спровокувати масові бійки. Цей шкідливий рух започатковано та координується країною-агресоркою, шляхом використання нестабільної психіки дітей та підлітків, які легко піддаються впливу. 

ЧИТАТИ ДАЛІ

10 помилок у спілкуванні з підлітками

         Підлітковий вік – це період, якого багато батьків очікують з острахом. Здається, що недавно дитина прибігала до вас засинати з мякою іграшкою, і раптом між вами починає рости стіна напруження та непорозуміння. За твердженнями психологів, складний період у стосунках з дитиною може початися з 10 років і тривати до 18-ти, а часом і довше.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Це треба знати!

Це треба знати!

ЯК СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ВПЛИВАЮТЬ НА ПСИХІКУ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання