• Головна
  • «Інтелектуальна літня школа» в БНВО «Ліцей – МАН»

«Інтелектуальна літня школа» в БНВО «Ліцей – МАН»

Обдаровані діти – цвіт майбутнього нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, тому так важливо створити умови для її виховання.        Формувати бажання у молодого покоління робити більше, ніж того вимагає шкільна програма, долучатися до участі у різного рівня конкурсах, олімпіадах, роботі в МАН покликана «Інтелектуальна літня школа», яка вже п’ятий рік діє на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН» як профільний табір денного перебування  для обдарованих і здібних дітей та молоді міста.

Виховна цінність такої організації відпочинку полягає в тому, що створюються умови для педагогічно доцільного, емоційно привабли­вого дозвілля школярів, відновлення їхнього здоров’я, задоволення потреб у новизні вражень, творчої самореалізації, спілкування та самодіяльності в різноманітних формах, що передбачають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру й інші сфери можливого самовизначення.

Програма діяльності табору передбачає задо­волення  інтересів і потреб саме старшокласників: зустрічі з науковцями та практиками, бібліотекарями і краєзнавцями, які мають досягнення в інтелектуальних конкурсах, сприяють поглибленню знань, розвитку комунікативних навичок, глибшому пізнанню себе. Змістовне дозвілля залучає до зайнятості у гуртках: «Пізнай себе», «Театр естрадної пісні», «Авіаконструктор», «Дизайнер», тощо.

Організований відпочинок під час канікул є однією з форм виховання та зайнятості дітей, яка формує сприятливі умови для спілкування підлітків між собою, обміну духовними й емоційними цінностями, особистісними інтересами, сприяє подальшій самореалізації молоді.

IMG 8375
IMG 8388
IMG 8390
IMG 8492
IMG 8456

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання