• Головна
  • Традиційний День здоров’я в ліцеї

Традиційний День здоров’я в ліцеї

Щорічно на початку навчального року, поки стоять теплі осінні дні,  в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей -МАН» проходить День здоров’я – день, присвячений активному та здоровому способу життя.

У веселих змаганнях у рамках спортивно-оздоровчого свята взяли участь фактично всі учні, вчителі та навіть частина батьків. Місцем проведення заходу став міський майданчик «Спорт для всіх». Під час проведення  заходу панувала атмосфера змагальності та взаємопідтримки,  адже програма заходу передбачала презентації груп, розучування  флешмобу, інтелектуальні та музичні конкурси,  квест-гру, турніри  з волейболу та футболу, індивідуальні силові змагання: на тренажерах, стрибки на скакалці, закидання м’яча в корзину. Та найголовніше – це спілкування в групах та згуртування ліцейського братства.

Ліцеїсти старанно виконували умови конкурсів, дуже намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх. До суддівства на всіх етапах залучалися вчителі  та учні – члени спортивно-оздоровчого центру Ліцейського братства. Конкурси та змагання допомогли визначити кращих спортсменів ліцею, які стали переможцями  у багатьох номінаціях. Ними стали учениці першого курсу – Вареник Лариса, четвертого курсу Плохотнюк Олександра та учень 21 групи – Косинський Костя. За перемогу в індивідуальних змаганнях нагороджені були Гуцал Микола, Терещенко Антон, Літвінський Андрій, Прилуцька Валерія, Добронравіна Наталія.  Переможцем в інтелектуальному конкурсі стала команда 32 групи, у музичному команди 22 і 21 груп, а кубок ліцею з футболу виграла команда 41 групи. Усі переможці були нагороджені на урочистому закритті  спортивного заходу.

Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

P9126966
DSC 0608
DSC 0570
DSC 0501
DSC 0377
DSC 0351
DSC 0272
DSC 0252
DSC 0535
DSC 0439
DSC 0495
DSC 0453
DSC 0245

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання