• Головна
  • Спрямованість предметних об’єднань на організацію та оновлення змісту науково-дослідницької роботи вчителів та учнів в умовах діяльності навчального закладу типу «Ліцей – МАН»

Спрямованість предметних об’єднань на організацію та оновлення змісту науково-дослідницької роботи вчителів та учнів в умовах діяльності навчального закладу типу «Ліцей – МАН»

 

9 січня 2019 року в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей – Мала академія наук» відбулося чергове заняття в школі методичного активу за темою «Спрямованість предметних об’єднань на організацію та оновлення змісту науково-дослідницької роботи вчителів та учнів в умовах діяльності навчального закладу типу «Ліцей – МАН».

Перед учасниками, серед яких були заступники директора  освітніх закладів міста з науково-методичної роботи та керівники шкільних методичних об’єднань, виступила кандидат філософських наук, методист Національного центру «Мала академія наук», керівник гуртка Терехова Любов Володимирівна з проблемою «Дотримання академічної доброчесності при написанні учнівських науково-дослідницьких робіт».

Поняття «академічна доброчесність» увійшло в лексикон сучасної педагогіки разом із європейськими цінностями, що покликані змінювати світогляд учителя, який працює як над науковим дослідженням, так і над створенням та оформленням  свого методичного досвіду, а також юного учня-дослідника, який у своїх перших наукових спробах готується до майбутніх академічних випробувань у формі студентських курсових, дипломних робіт тощо.

Про нові технології в ІТ, перспективи їх досліджень доповідав спеціаліст із захисту інформації Горбунов Олександр Олегович. Він зазначив, що в Малій академії наук України є необмежені можливості для наукових досліджень учнів, оскільки це галузь, яка постійно розвивається. ІТ-технології творять нову реальність і за ними майбутнє.

Науковці також зустрілися з учнями – членами первинних осередків МАН і слухачами профільних шкіл в БНВО «Ліцей – МАН». В учнів виникло чимало запитань до лекторів.

 

 

IMG 1692
IMG 1683
IMG 1681
IMG 1680

 

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання