• Головна
  • ПОРАДИ БАТЬКАМ НА ЧАС ПАНДЕМІЇ

ПОРАДИ БАТЬКАМ НА ЧАС ПАНДЕМІЇ

Нещодавні події внаслідок спалаху коронавірусної інфекції порушили звичне життя багатьох дітей та батьків. Оскільки дедалі більше сімей опиняються в ситуації соціального дистанціювання, карантину, закриття шкіл і підприємств, це може викликати стрес.

Його спричинюють не лише турботи про здоров’я, а й раптова поява нових реалій – необхідності тривалого перебування вдома з дітьми, чий розпорядок дня докорінно змінюється. Дітям може бути дуже складно пристосуватися до нових обставин : закриття шкіл і дитячих садків, соціального дистанціювання, домашньої ізоляції. Це позначається на їхньому відчутті структурованості, передбачуваності та безпеки.

Домашня ізоляція та брак контактів й ігор з однолітками викликає в дітей тривогу. Їм часто важко зрозуміти те, що вони бачать в Інтернеті, по телефону або чують від інших людей. Тож діти стають особливо схильними до тривоги, стресу та смутку. Обмежені можливості для ігор на свіжому повітрі й активних занять роблять їх більш збудженими та дратівливими, що додає стресу й без того занепокоєним батькам.

Отже, карантин змушує змінювати звичайні процеси у навчанні дітей. Звертаємо увагу на те, що карантин – це не канікули і виконання програм відбувається шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання. Діти мають виконувати певні завдання після перегляду відео уроків, навчальних матеріалів на відповідних сайтах, платформах, блогах. Допоможіть дітям відповідально віднестись до опанування знань. Контролюйте режим роботи ваших дітей, режим харчування, дотримання заходів профілактики.

Залишайтеся причетними до дистанційного навчання Вашої дитини, допоможіть їй скласти графік, налагодити режим дня.

Підлітки цілком здатні самостійно опановувати матеріал, здавати тести та організовувати своє навчання. Тож створіть дитині такі умови, в яких вона буде відчувати свою відповідальність за навчання.

 

 

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання