• Головна
  • Всеукраїнський тиждень права – 2017

Всеукраїнський тиждень права – 2017

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. 8-13 грудня 2017 року у БНВО «Ліцей-МАН» було проведено Всеукраїнський тиждень права.
Всеукраїнський тиждень права проводиться з метою підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.
Розпочався тиждень з проведення відкритого Всеукраїнського уроку «Права людини» для учнів І-ІІ курсів. Під час уроку обговорювалися такі питання: історія виникнення прав людини, зміст та значення Загальної декларації прав людини, стан дотримання прав людини в Україні.
Значний інтерес викликав у учнів лекторій «Європейський суд з прав людини»,.У ході лекторію його учасники ознайомилися з історією створення та функціями Європейського суду з прав людини, його діяльністю з розгляду звернень громадян України. Усім учасникам була запропонована пам’ятка «Європейський суд з прав людини: алгоритм звернення», розроблена організаторами лекторію.
Упродовж тижня учні, викладачі мали можливість ознайомитися у бібліотеці закладу з тематичною книжковою виставкою «Законодавство України».
Керівником 11 групи Замковою Л.П. проведено інформаційну годину «Професії моїх батьків», в якій взяла участь мама учня групи Білецька О.О., капітан поліції яка розкрила питання «Відповідальність підлітків за свої вчинки».
Волонтерами ЮНІСЕФ проведено цикл лекцій «Конвенція ООН про права дитини», глобальні виклаки сучасності.
Великий інтерес у учнів викликала зустріч з народним депутатом України Х.Мепарішвілі, в ході якої учні дізналися про роботу законодавчого органу.
Всі учасники правоінформаційних та правовиховних форм роботи, проведених у дні Всеукраїнського тижня права, удосконалили знання про свої права та обов’язки, усвідомили важливість шанобливого ставлення до прав та свобод інших людей, необхідність дотримання принципу верховенства права та закону в державі.
Щиро дякуємо всім, хто надав підтримку, доклав зусиль і праці до підготовки та проведення Всеукраїнського тижня права.

М. Яременко, вчитель правознавства

1
2
3
4
5

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання