• Головна
  • Біла Церква назустріч тисячоліттю: ідеї, цілі, пріоритети, можливості

Біла Церква назустріч тисячоліттю: ідеї, цілі, пріоритети, можливості

В Центрі позашкільної освіти “Соняшник” відбувся перший у Білій Церкві міський територіальний нетворкінг лідерів учнівського самоврядування “Біла Церква назустріч тисячоліттю: ідеї, цілі, пріоритети, можливості”, учасниками якого стали учні-лідери різних закладів середньої освіти нашого міста та громади.
На заході активні та ініціативні учні мали можливість презентувати власні ідеї, які мають змінити Білу Церкву на краще, зробити її ще більш розвиненою в різних сферах, гарною та сучасною, цікавою й привабливою для місцевих жителів і туристів, проживання тут ще комфортнішим, а дозвілля більш різноманітним, корисним і безпечним.
Нетворкінг тривав 2 дні очно й онлайн. Розглядали ідеї, які, у першу чергу, стосуються дозвілля та відпочинку як молоді, так і загалом всіх жителів міста. Учні мріють про створення власного простору для відпочинку, спілкування та розвитку творчої молоді, кінотеатр та бібліотеки просто неба, спорудження сучасних скеледромів і помп-треків, оновлення та заміну старих атракціонів у парку розваг. Турбується молоде покоління й про людей з особливими потребами, зокрема запропонували створення спеціальних дитячих майданчиків, облаштованих таким чином, щоб там могли гратися всі без винятку діти.
Запропонували створити більше майданчиків не лише для малечі, а й для підлітків.

Також юні жителі міста переймаються екологічними проблемами, зокрема сортуванням сміття, встановленням фандоматів, очищенням річок Рось і Протока.
Окрему увагу приділили питанню збереження історичної пам’яті та пам’яток архітектури, створенню сучасних надійних укриттів та бомбосховищ.
Приємно розуміти, що в нас росте така молодь, яку турбують не лише власні потреби, а й загальні й навіть глобальні проблеми.
Діти готові не лише пропонувати ідеї, а й допомогти втілити їх у життя там, де це можливо.

У заході взяли участь 14 закладів середньої освіти Білоцерківської громади, середя яких учні Білоцерківського ліцею “Мала академія наук” Назарій Кисіленко та Вероніка Петрашевська (учні 10 класу)!

Схожі ідеї учнів будуть об’єднані в окремі спільні проєкти та передані на розгляд органів місцевого самоврядування. Сподіваємось, це стане початком плідної співпраці дитячого та місцевого самоврядування в нашій громаді. І нехай здійсняться дитячі мрії!

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання