Безпека на дорозі “Керуй відповідально”!
14 травня 2026 року в Білоцерківському академічному ліцеї “Мала академія наук” був проведений єдиний національний урок «Керуй відповідально!» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньотранспортних пригод.
Урок провів старший лейтенант інспектор ювенальної превенції Степаненко Денис Юрійович, який акцентував увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху (керування електросамокатом, електромопедом, електроскутером), поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки, тощо.





