• Головна
  • Безпека на дорозі “Керуй відповідально”!

Безпека на дорозі “Керуй відповідально”!

14 травня 2026 року в Білоцерківському академічному ліцеї “Мала академія наук” був проведений єдиний національний урок «Керуй відповідально!» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньотранспортних пригод.

Урок провів старший лейтенант інспектор ювенальної превенції Степаненко Денис Юрійович, який акцентував увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху (керування електросамокатом, електромопедом, електроскутером), поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки, тощо.

Photo 2026 05 14 13 58 56
Photo 2026 05 14 13 58 59
Photo 2026 05 14 13 59 20
Photo 2026 05 14 13 59 26
Photo 2026 05 14 13 59 33
Photo 2026 05 14 13 59 40
Photo 2026 05 14 13 59 53

Білоцерківське навчально-виховне об'єднання ЛІЦЕЙ- Мала Академія Наук


Ми в соціальних мережах
Корисні посилання