Уже традиційним у БНВО «Ліцей – МАН» стало проведення щорічних благодійних ярмарків напередодні новорічних та різдвяних свят. Ось і цього року 13 грудня, на свято Андрія, в закладі відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО під гаслом «Хай ангел в день Святого Миколая всіх від біди і зла оберігає».

На виручені кошти будуть придбані солодощі, іграшки, сувеніри, теплі речі, нашим захисникам і дітям, які проживають у зоні АТО.

До підготовки свята долучилися учні та їх батьки, а також викладачі. Кожна група зі смаком оформила свій стіл різноманітними, виготовленими власноруч або за допомогою батьків, стравами: пирогами, печивом, цукерками, пиріжками, кексами, млинчиками та іншими смаколиками. Участь у таких заходах згуртовує колективи груп, дає можливість виявити талановитих кухарів, пекарів, різних майстрів.

Виховання чуйності та милосердя немає у звичайній шкільній програмі, та саме такі заходи підтверджують прагнення молоді підтримати та допомогти ближньому. Нехай знають наші воїни, що у них росте достойна зміна, що у них є надійна підтримка. Ми завжди з вами, захисники України!

Адміністрація та педагогічний колектив ліцею вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, бабусям та дідусям ліцеїстів!

ФОТО