Учні БНВО «Ліцей – МАН» взяли участь у студентській науково-практичній конференції «Наукові пошуки молоді у третьому тисячолітті», яка відбулась 15 березня 2017 року в Білоцерківському національному аграрному університеті. Юні науковців яскраво й успішно  презентували результати своїх наукових досліджень в різних секціях студентської конференції.

Почесне І місце за науково-дослідницьку роботу «Волонтерська діяльність в правовому полі України» у секції  «Актуальні проблеми українського законодавства» виборов Котовський Давид, учень 41 групи.

За успішні презентації результатів своїх наукових досліджень відзначено дипломами учасників конференції Узлій Вікторію, яка обґрунтовано представила свою наукову роботу у секції «Актуальні проблеми лісового і садово-паркового господарства» і Таланчук Євген у секції «Екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення».

Всі зазначені учасники конференції, напередодні  брали  участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, підкреслили значимість таких заходів для професійного самовизначення, набуття наукового і дослідницького досвіду, і найголовніше — отримання можливості партнерського паритетного спілкування з провідними науковцями різних галузей.