За останній рік суспільна цікавість до історії святкування українських свят виросла у декілька разів. З давніх давен під час новорічних та різдвяних свят слов'яни полюбляли колядувати і щедрувати. Історичні традиції наших предків мають великий попит і в наш час. Кожного року ми носимо «кутю» хрещеним батькам, вивчаємо колядки і щедрівки, зустрічаємо Різдво, водимо Маланку… Мало хто з нас замислювався: а звідки пішли широкі традиції святкування новорічних свят з колядками і щедрівками?

Щедрі́вки — Величальні українські народні обрядові пісні, які виконуються під Новий рік і у Щедрий Вечір. Відповідно до різдвяно-новорічних звичаїв, щедрівки, як і колядки, величають господаря та його родину. У щедрівках висловлюється побажання багатого врожаю, добробуту.

І так з найщирішими побажаннями та привітаннями, створюючи святковий піднесений настрій, учні Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «Ліцей – Мала академія наук», привітали своїх шефів, зокрема Білоцерківський військовий госпіталь та колектив військової частини А2791.

ФОТОГАЛЕРЕЯ