Відзначення 85-річчя утворення Київської області в БНВО «Ліцей - МАН»

У Білоцерківському навчально-виховному об'єднанні «Ліцей - МАН» проходили заходи до 85-річчя Київської області. Сьогодні Київщина – одна з провідних областей незалежної Української держави, вагома частка в її історії, культурі, економіці.

Протягом місяця в закладі проводилися заходи, під час яких учні ліцею знайомилися з подіями та цікавими постатями Київщини – краю, багатого на культурну спадщину попередніх поколінь. З цінностями археологічного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового і художнього значення, які є скарбницею української культури, з історичними подіями, які відбувалися на цій землі, в яких вигартувався український народ, сформувалися засади і традиції української державності. Київщина дала Україні та світові багатьох славетних людей, талант і праця яких збагатили надбання цивілізації.

У БНВО «Ліцей - МАН» була організована книжкова виставка «Київщина. З минулого в майбутнє», пройшов конкурс учнівської творчості «Я – Київщини гордість і надія», проведено відкритий урок з історії України в 12 групі «Наш край в ХVІІ - ХVІІІ століттях», проведені загальноліцейські зустрічі «Гордість землі Київської», підготовлена учнями 11 групи, «Київщина туристична» підготовлена учнями 21 групи, «Київщина звитяжна», підготовлена учнями 22 групи, «Київщина. Із минулого в майбутнє», підготовлена учнями 31групи. Серед учнів 1-2 курсів було проведено турнір ерудитів «Київщина – колиска України», а команда ліцею стала переможцем міського турніру ерудитів «Київщина – серце України». Особливий інтерес учнів ліцею викликали презентації новинок краєзнавчої літератури «Графиня Олександра Василівна Браницька» Володимира Перерви, інформаційного довідника з перейменування вулиць міста «Декомунізація в Білій Церкві» науково-документального збірника «Невідомі сторінки історії Білої Церкви під час нацистської окупації:  Документи і свідчення» матеріали, якої були зібрані учнями і викладачами БНВО «Ліцей - МАН».

Зазначені заходи переконують нас в тому, що, як і у минулому, сучасна Київщина – один з найважливіших регіонів України, в якому сфокусовані найсуттєвіші риси буття нашого народу. За свою історію вона зробила неоціненний внесок у розвиток світової цивілізації, стала основою, серцевиною розбудови не тільки Української держави, а й усієї слов’янської спільноти.

Олександра Кудлай,учениця 31 групи

ФОТО