Економічна гра в БНВО «Ліцей - МАН»

05 січня 2017 року в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей - МАН» з учнями шкіл міста була проведена фінансова гра «Грошовий потік».

Гра була проведена з метою навчання життєвим навичкам управління власним грошовим потоком; пробудження інтересу до раціонального використання фінансів та заохочення до подальшого здобутття економічної освіти; утвердження переконання, що навчання буває веселим, зближення батьків та дітей; усвідомлення потреби віддячувати та бути щедрим.

Цей цікавий захід підготували та провели: завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат географічних наук, доцент Довгань Андрій Іванович та доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук Часнікова Олена Володимирівна керівники гуртка БНВО «Ліцей - МАН».

Під час гри старшокласники вчились техніці кваліфікованого інвестора; робити короткі продажі; опціони на продаж та на купівлю та «стелажі», що стане їм у нагоді у дорослому житті. Ігри – потужний навчальний засіб, бо вони дають змогу навчитися практичним речам. Дорослі і діти з усього світу використовують цю гру, аби більше довідатися про гроші і фінанси, одночасно застосовуючи ці знання для того, щоб робити більш свідомі кроки щодо використання грошей у повсякденному житті.

ФОТОГАЛЕРЕЯ