Статут БНВО "Ліцей - МАН"

Свідоцтво про атестацію

Звіт про діяльність закладу у 2016-2017 н.р.

Білоцерківське навчально-виховне обєднання «Ліцей – Мала академія наук»

Білоцерківської міської ради Київської області

Яременко Михайло Григорович   –  директор

Терехов Володимир Франкович      –      заступник директора з навчально-методичної роботи

Грушник Оксана Іванівна              –  заступник директора з навчально-виховної роботи

Беник Ольга Никифорівна            –  заступник директора з навчально-виховної роботи, заввідділенням «МАН»

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» – заклад нового типу для здібних та обдарованих дітей, школа розвитку творчої особистості з позашкільним компонентом.

Заснований 1 вересня 1996 року.

У закладі навчається 168 ліцеїстів, 8-11 класи; 370 слухачів у відділенні МАН.

Приймання учнів на навчання та вчителів на роботу провадиться на конкурсній основі.

Кадровий склад

У БНВО «Ліцей – МАН» працює 19 учителів, з них 15 – за сумісництвом.

Серед них з основного складу:

1 – заслужений учитель України

11 мають звання «Вчитель – методист»

3  мають звання «Старший учитель»

5 – відмінники освіти України

15 – мають вищу кваліфікаційну категорію

у відділенні МАН працює 9 кандидат наук

Серед педагогів БНВО «Ліцей – МАН» нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», «Антон Макаренко», Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Педагогічний колектив – переможець Всеукраїнського конкурсу 100 кращих шкіл України в номінації «Школа шкіл».

М.Г.Яременко переміг в конкурсі «100 кращих керівників шкіл України» в номінації «Стратегія і розвиток навчального закладу».

У 2011/2012 навчальному році трудовий колектив ліцею став одним із переможців Українського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Кращі товари і послуги Київської області» та увійшов до каталогу «100 кращих товарів України», 2011.

Матеріали науково-методичного досвіду ліцейського колективу занесені у збірник «Науково-освітній потенціал України» видавництва «Український рейтинг», 2012.

У цьому ж році український журнал «Фокус» уперше представив всеукраїнський рейтинг навчальних закладів, які найкраще готують своїх учнів до вступу у ВНЗ. У цьому рейтинзі Білоцерківський економіко-правовий ліцей посів 47 позицію серед 50 кращих шкіл України.

Кілька років поспіль випускники ліцею твердо займають одну із позицій в числі 100 шкіл – переможців серед учасників ЗНО.

2010 рік – 11 місце серед загальноосвітніх шкіл України.

2011 рік – 51 місце.

2012 рік – 36 місце.

2013 рік – 36 місце.

2014 рік – 36 місце.

2015 рік – 38 місце в ЗНО з української мови.

2017 рік – 34 місце за рейтингом Освіти.ua, 21 місце за рейтингом незалежного експерта С.Городецького, 31 місце з української мови, 17 місце з історії в Україні.

З 1998 року заклад працює над проблемою розробки теоретичної бази та впровадження технологій державно-громадського управління закладом освіти. Ідея державно-громадського управління реалізується через співпрацю з багатьма громадськими організаціями, підприємствами міста й області, розвиток учнівського самоврядування, діяльність піклувальної ради і Ради БНВО «Ліцей – МАН».

У закладі здійснюється позашкільна освіта за напрямком «Мала академія наук учнівської молоді», у відділенні МАН працює 18 гуртків предметно-профільного спрямування.

Профілі навчання:

  • Економічний
  • Правовий

Мова навчання – українська.

У БНВО «Ліцей – МАН» вивчається англійська мова. Заклад працює за рядом авторських програм. Співпрацює з міжнародними організаціями «Вчителі за демократію і партнерство» (впровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку») та з «International School Project» (впровадження програми превентивного виховання).

Протягом кількох років БНВО «Ліцей – МАН» тісно співпрацює з Російським центром науки і культури в Києві.

Учителі закладу – тренери організації ОБСЄ з використання навчально-методичного комплексу «Зелений пакет».

Здійснюється співпраця з Білоцерківським національним аграрним університетом, Інститутом філософії Національного педагогічного університету   ім. М.Драгоманова, Національним університетом харчових технологій, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Національним університетом біоресурсів і природокористування України.